سلام

حالتون چطوره؟؟

اوضاع بر وفق مراد هست؟/

میبینین چقدر سبزه ها تازه ن، چقدر درختا تازه ن، چقدر چشم نوازن!

خدارو شکر بابت این همه نعمتی که خدا بهمون داده

امروز مایلم براتون از اختلافات زن و شوهری حرف بزنم که یه کیسه کاملا واقعی هستن:

به مرده گفتم اول تو بگو، اونم شروع کرد و گفت:

1. هر کاری میگم بکنه، عکسش رو انجام میده، هرررررررررررر کاری و تقریبا استثنا هم نداره!
  2. هفته ای هفت روزه، هشت روزشو صبح زود پا میشه میره خونه مادرش، شب میام میبینم ظرفارو نشسته رفته تازه اومده شب بعد از دو روز ظرفای سینک و بشوره!
  3. براش کادو روسری خریدم، کشیده روی وسایل آشپزخونه، روسری به اون گرونی رو بدون اینکه یه بار سر کنه، به عنوان دستمال استفاده میکنه
  4. خانواده م برای بچه هر چی میخره نیمپوشونه، ولی خودش بخره همش اونا رو میپوشونه
  5. غذا پختن خانم اینجوریه، همه مواد غذا رو میریزه تو قابلمه میذاره سه ساعت انقدر همه چی میجوشه که نه تهش مزه ای داره نه هیچی ، چون تنبلیش میاد یه ذره دقت کنه، یه ذره سلیقه به خرج بده
  6. به من میگه تو این چیزا دخالت نکن، میگم والا به خانه بر مگیردیمم که نگاه کنی متوجه میشی که آشپزا تیکه تیکه و به فاصله و هر ماده اولیه رو به وقتش به غذا اضافه میکنن نه اینکه یهویی همه رو بریزی تو قابلمه که خودتو راحت کنی!
  7. میخواد بره خونه مادرش ساعت 9 صبح آماده است، ولی یه روز جمعه که من خونه ام، ساعت 12 پا میشه، یا خدا نکنه بخوایم با خانوادم بریم بیرون، اونقدر لفت میده اونا رو دو ساعت دم در معطل میکنه و کارایی که هیچ وقت انجام نمیداده رو انجام میده، یا میبینه اونا تو ماشین منتظرن میشینه برای خودش نسکافه درست میکنه
  8. نشده یه بار حال داشته باشه لباسامو اتو کنه، راستش اصلا کلا اتو بکن نیست هر وقت میرم اداره دیگه عادت کردن لباسای من اتو نداشته باشه
  9.  سر تولد بچه هر کاری خواسته کرده و کافی بوده مثلا من نظری بدم زده تو دهن من، و مخالفت کرده، سر اینکه غذا چی بدیم یا از کجا کیک بگیریم حرف از طلاق و طلاق کشی زده و پاشده قهر کرده رفته خونه باباش . یعنی انقدر بی فکره
  10.  من روزه م، نه برام سحری میذاره، نه افطاری درست حسابی ای آماده میکنه، تازه اذان داده یادش میافته کره و عسل رو سفره نیست، تازه از من میپرسه مگه کره میخوری؟؟
  11. به من میگه شوهر خواهرم اون روز تو رستوران خواهرم یه آن هوس پیتزا کرده پاشده با کلی زحمت روی غذای اصلی پیتزا هم گرفته گفته دلش خواسته، هر وقت بخواد براش کیک میخره . ولی من براش نمیخرم، عقلش نمیرسه که قند داره و من به فکره سلامتیشم و اساسا از این غذاهای مسموم و فاسد دوست ندارم بخوریم!

بعدش نوبت خانمه شد، شروع کرد به گفتن:
  1. اصلا به من توجه نمیکنه
  2. انگار من تو این خونه نیستم
  3. اصلا منو حساب نمیاره
  4. یه مسافرت باهم نرفتیم

مرده وسط حرفش پرید گفت: یعنی چرت و پرت میگه به قرآن، گفتم آروم باش بذار حرفاشو کامل بگه
ولی نتونست خودشو کنترل کنه، گفتم باشه تو بگو:

12. ما تو ایام عید یه هفته مسافرت بودیم، قبل از عید کیش بودیم، قبل ترش قم رفتیم، هر وقتم وقت میشه میایم خرید فروشگاه های مختلف

گفتم باشه بذار خانمت بگه:

5- میگه اصلا برای من وقت نیمذاره
6- مرد من نیست، همه ش واسه من نیست، برای خانوادش وقت میذاره ولی برای من نمیذاره
(مرده داشت حرص میخورد از دستش)
7- براش مریضی من مهم نیست و

ادامه داشت حرفاشون، کلی جر و بحث کردن، یکی زنه میگفت حرص مرده رودر میاورد مرده هم با داد و بیداد و کفری شدن جواب میداد و . اینایی که یادم بود و گفتم.

به خانمه گفتم بره بیرون، آقاهه رو نشوندم کنارم، بهش گفتم میدونی چرا بچه ها رو پوشک میکنن؟!! گفت خب اختیار ندارن دست خودشون نیست، گفتم دقیقا همینه میدونی چرا خانم ت این  اراجیف و بافته و با تو درست رفتار نمیکنه، چون عقل درست حسابی نداره برگشت با عصبانیت گفت خداشاهده یاسین تو گوش خرررررر بخونی یه اثری داره ولی تو سر این هیچ اثری نداره، گفتم دقیقا همینه وقتی یکی عقل درست حسابی نداشته باشه تو خودتو جرررررررررر هم بدی هیچ اتفاقی نمیافته و تو فقط این وسط حرص میخوری .گفت فردا سر تربیت بچه میخواد برینه تو تربیت بچه، گفتم تو بخوای نخوای اون میرینه و با حرص خوردنت چیزی درست نمیشه؛

یاد اون حرفم افتادم که به نظرم آدمهای نادون و بی عقل و بی فهم و شعور تو این دنیا خیلی راحت تر زندگی میکنن و آدمهایی که اندکی درک و فهم دارن همش باید زجر بکشن . اینو بهش گفتم، یکم حرفای مردونه دیگه زدم بهش تا بتونه خودش رو در برابر حماقت ذاتی و بلاهت وجودی زن ها آروم کنه و به خشم نیاد، در آخرم بهش گفتم به خاطر خدا و تربیت بچه ت و سعی کن تحملش کنی و بتونی باهاش کنار بیای و نبینی رفتارهای احمقانه شو فکر کن کفاره گناهاته و قراره از این دنیا به واسطه عذابی که از زنت میکشی پاک بری بیرون آخره آخرشم گفتم فکر کردی من یا بقیه مردها وضعیتمون از تو بهتره؟؟؟!!

واقعا دلم برای زندگی هایی که بلاهت نش داره به گند میکشدشون میسوزه!

+ بازم تأکید میکنم نیاین بگین خب زندگی هایی هم هست که مرداش دارن خرابش میکنن، دقت کرده باشید یه کیس رو مطرح کردم که ما به ازای بسیار فراوانی در جامعه داره .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها