سلام

اون روز رفتم صف گوشت وایسم، از هشت صبح وایسادم تا ده و نیم یازده اما نوبتم نشد، تقریبا از قیافه های اکثر اونایی که صف وایساده بودن تابلو بود همه شون دلالن، میخواستم این پست از دلال های عوضی بنویسم که بگم که هر جا دلالی وارد میشه اون بازار به گند کشیده میشه و . که دیدم حوصله شو ندارم، من بنویسم یا ننویسم اون حروم لقمه های بازار خراب کن همیشه هستن و هر کاری دلشون بخواد میکنن و هیشکی هم جلودارشون نیست!

اومدم از فرار مالیاتی دکترهای پولکی ای بنویسم که فقط و فط به پول فکر میکنن، دیدم چه فایده داره آخه، دکترایی که روزی چند میلیون کاسبن ولی نمایندشون میگه ماهی پنج میلیون درآمدشونه رو با هیچ چیزی نمیشه کنترل کرد

اومدم از توهمات احمقانه نه بنویسم، از همیشه طلب کار و بی صفت و نا سپاس بودنشون بنویسم، دیدم حوصله سر و کله زدن با این جماعت رو ندارم.

خواستم از وضعیت ی روز بنویسم و از فشل بودن و خیانت مسئولین دولتی بنویسم دیدم چه فایده! انقدر روشون زیاده دارن تو اختلاس رکورد میزنن، تو خیانت و بی مسئولیتی که رکورد زدن حالا دارن از یه طرف به خاطر خیانتشون کلی خسارت زدن ولی برای شندرغاز افزایش حقوق خودشون رو جر میدن ، اون روز پورمحمدی معاون سازمان برنامه اومده بود تو تلویزیون، عین آب خوردن بدیهی ترین و ساده ترین محاسبه حقوق رو کتمان میکرد و چون مصوبه مجلس منافع آقایون رو تامین نمیکرد باهاش مخالف بود و حقایقی رو کتمان میکرد که من داشتم شاخ در میاورم، مرتیکه برگشته میگه تو دولت حقوق بالای 8 میلیونی نداریم، اومدم بگم منه کارمند زپرتی انقد میگیرم .دیدم حاجی بابایی کفری شد  خودش گفت من 11 میلیون میگیرم، من نمیدونم اینا چقددددر رو دارن و چقدررررر وقیحن!!

وضعیته گرگ و میشیه،  با اینکه معلومه کی گرگه و کی میش، ولی هم گرگامون لباس میش تن کردن هم میشهایی که میدونن کی میشه کی گرگ به بودن گرگای میش پوش عادت کردن و راضی شدن!

خواستم از خونه ای که پارسال این موقع میتونستم بخرم و الان دیگه نمیتونم، ماشینی که میتونستم و الان دیگه نمیتونم و . بنویسم، از حرصی که هر بار از جلوشون رد میشم میخورم بنویسم . میگم چه فایده!

+ کسی از نویسنده

یک مرد متاهل خبر داره؟؟؟ آخرین پستش اصلا بوی خوبی نمیداد، الانم چند ماهه ازش خبری نیست، نگرانشم خدا خودش به خیر کنه!

++ عیال اون روز پرسیدن من آخر نفهمیدم، تو گرگی هستی در لباس میش یا میشی در لباس گرگ!!(خودشون خواستن که دوباره برگردم و منم به اصرار و خواهش تلویحی و غیر تلویحی دوباره برگشتم :)) )

+++ از محبت دوستان هم سپاسگذارم!

++++ خدا همه مدل فرشته داره، از میکائیل گرفته تا عزرائیل، البته اینم که میگن زن ها فرشته اند، تو همین بین میشه تقسیم بندیشون کرد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها