سلام

راستش علاقه ای به ورود به مسائل ی نداشتم ولی خب خیلی برام جالب بود و وقاحت تمام صاحبان پول، رسانه و نفوذ رو نتونستم بر بتابم.

این قضیه نجفی برام سوژه جالبی به دست داد.

یادمه وقتی نجفی وزیر آموزش و پرورش بود، تو یه جمعیتی که تازه شکل گرفته بود، اسمش یادم نیست، راه سبز بود موج سبز بود یه همچین چیزی، اشتباه نشه، قضیه برای سال 1376 و 1377 بود نه جریان سبز سال 88، اون موقع علیه همین آدم و بقیه عناصر بی خاصیت و غیر مرتبط نظر دادم، گفتم یکی با مدرک ریاضی چطور میتونه وزیر آموزش و پروروش باشه!؟؟  یادمه دبیر جلسه من رو متهم کرد به سیاه نمایی و از این القاب و گفت تو شبیه فلان شخصیت تو گالیور میمیونی که میگفت من میدونم نمیشه

تو دلم مونده تا الان که بهش بگم، من که اون نیستم ولی تو مثل کاپپیتان لیچ خبیث و بد جنسی .من از همون سال دیگه تقریبا هیچ فعالیت تشکیلاتی ی انجام ندادم و نهایتا هر چند سال یه بار یه نظر ی اگه کسی میخواست میدادم.

(نجفی تو دولت های خاتمی،رفسنجانی و ، با مدرک ریاضی، وزیر آموزش پرورش، وزیر علوم، رئیس سازمان برنامه بودجه، رئیس سازمان میراث فرهنگی، مشاور اقتصادی دولت و شهردار تهران بوده!!!)

نجفی زن دومش رو کشت، اما از مدعیان حقوق ن و دکترها و نظریه پردازان هر جایی و هر چیزی کسی نیومد از حقوق ن حمایت کنه و لایحه بده برای مبارزه با چند همسری !!

نجفی با کلت کمریش زنش رو تو وان حموم کشت، اما کسی بهش هنوز نگفته نجفی هفت تیر کش!

از همه جالب تر نجفی اقرار به قتل کرده، موندم وکیل خانوادگی رفسنجانی ها (محمود علیزاده طباطبایی) چرا وکالتش رو بر عهده گرفته، و کسی از کانون وکلا صدای اعتراض ش بلند نشده!

نجفی زن ش رو کشت ولی همه سایت های همیشه خائن و دورغ گو نه تنها موج حمله نگرفتن که با پوشش وسیع دارن سعی میکنن که از اعدام ش جلوگیری کنن!!

من نمیدونم نجفی چرا زن ش رو کشت ولی خوب میدونم این جماعتی که پول دارن، رسانه دارن، فریبکارن و خائن در راس کارن و متاسفانه یه عده هم بهشون رأی میدن. هنوزم میگم اونهایی که به این جریان رأی میدن و طرفداری میکنن خائنان به این مملکت هستن و مسئول همه خفت ها و ضررهایی هستن که به بار آوردن.

اینا همونایی هستن که رو با اون همه خدمت کاری کردن که کسی اسمش رو هم نگه و خیلی از مشاهیر ابا داشته باشن که مثلا با ایشون همکلام بشن، به این میگن پروپاگاندا، اسیر این پروپاگاندا ها نباید شد و الا دموکراسی، آزادی و حقوق بشر بیشتر شبیه یه دیکتاتوریه استحمارانه است!

+ دنیای اقتصاد امروز یه تیتری زده با این عنوان، "نقطه آغاز شکست نازی ها"؛ متاسفانه جریان خائن، وابسته، دون مایه، در راس رسانه ای و علمی این مملکت قرار گرفتن، و خیانتی که از این ها علیه خدمت وجود داره باعث همیشه عقب افتادگی ما باشه. در خباثتی آشکار این رومه برای مبارزه با تنظیم قیمت ها و کوپنی کردن کالاهای اساسی به جای حیف و میل میلیاردها دلار که دست مصرف کننده نرسید و دست یه عده دلال حروم لقمه افتاد، میخوان بایستن و همون طور که الکی زیر تعهد برجام فرومون کردن، نمیخوان اجازه بدن ملت بدبخت و محروم به حقش برسه و همین جوری همه چیرو حیف و میل کنن بره!

خلاصه ش اینه تهدید کردن با کوبنی کردن جامعه و حکومت فروخواهد پاشید !

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها