باسلام و احترام

خواستم تو این بخش، گوشه ای از عقاید شخصیمو نشر بدم، دلیل زیاد داره، ولی مدتهاست میخواستم اینو بگم:

راستی حالتون چطوره؟؟ 

حس میکنم امسال روزه گیر بیشتری دیدم و کمتر علنی روزه خوری میکردن، خدا کنه عقده های یه عده کمتر شده باشه، بگذریم من خودم پر از عیب و نقص و ضعفم، خیلی هنر دارم به خودم برسم!!

و اما موضوع این بخش، افغانی و افغانستانه، پریروز بود فکر کنم تلویزیون یه مستند داشت پخش میکرد که یه مستند ساز ایرانی رفته بود تو دل طالبان افغانستان و با سرانش البته نه چندان عالی رتبه مصاحبه گرفته بود، خیلی برام جالب بود، مردمانی به شدت معتقد و غیور بودن، من این فضا رو خوب میشناسم، توشون بودم، لمسشون کردم، اونها برای اعتقادشوپ جون میدن و بشدت هم آدمهای احساسی و لطیفی هستن، علی رغم ظاهری که ازشون نشون داده میشه، برام خیلی آشنا بودن صراحتا اعلام میکنم، افغانی و افغانستان برای من مثل کرد و کردستانه، مازنی و مازندرانه، سیستانی و سیستانه، لرها و لرستانه، اصلا نمیتونم بفهمم کسی افغان ها رو شهروند درجه دو یا خارجی فرض کنه، بشدت افغانی ها تمیزن، مثل آذری ها و کردها غیورن و خالص، بشدت پاکن و شدیدا شریف و انسانن، کمتر قومی در ایران اینطورن، شاید خیلی شبیه بلوچای خودمون یا جنوبیای خودمون صاف و با شرفن. افغانستان جزئی از هویت ملی ماست و از ما جدا نیست.

نمیدونم چرا با این موضوع اینو دلم خواست اضافه کنم، برای من مطربی و مسخرگی هم در همین حده، هر چیزی رو باهدف و رویکردش میشناسم، برای من تتلو و ساسی مانکن با شجریان فرقی ندارن، سه تاشونم مطربن، سه تاشونم فقط استاد حرفه خودشونن، حرفه ای هستن تو کارشون و مطمئنا سه تاشونم فقط و فقط باید تو زمینه کاری خودشون نظر بدن و حرف بزنن.( اینکه یه عده عقده وارانه میان هی میگن ربنای شجریان منو خیلی رنج میده، چون کسی که اعتقادی به چیزی که میخونه نداره فقط خواننده اون چیزه و قهرا ربنا برای او نیست، هر چند اگه قرار به تشبه ریتم نوای ربنا برسیم بهتره اون رو به ام کلثوم نسبتش بدیم)

من از خائن ها و وطن فروش ها حالم بهم میخوره، میخواد هر کی باشه، در هر لباسی و هر جایگاهی، اونی که واسه دشمنای این مملکت خوش رقصی میکنه از نظر من کثیفه و کثیف تر از اون هم کسی نیست.

در خصوص مسخره بازها هم همینن، خیلی از این مسخره بازا به کاری که میکنن و نقشی که بازی میکنن اعتقادی ندارن، لذا از نظر من همه شون عین همن و باید فقط و فقط تو حیطه کاریشون نظر بدن و جایی زبون درازی و روده درازی نکنن، مثلا آنجلینا جولی با مهناز افشار و الکسیس برای من فرقی نداره همه شون بازیگرن و مسخره باز. فقط فرق وسطی با کناریش اینه که کناریا گنده تر از دهنشون حرف نمیزنن ولی وسطیه تو هر زمینه ای خودش. رو صاحب نظر میدونه.

میدونین احمق ترین و نادون ترین آدم ها کیان؟؟؟

اونایی که تو مباحثی غیر از مطربی و مسخره بازی به اینایی که مثال زدم و امثال شون رجوع میکنن.

+ اگه فقط غیر توهین آمیز و غیر متعصابه ی کور نظر بدین جواب میدم، در غیر این صورت فقط لبخند من رو خواهید داشت.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها